John Ivar Berg oljemålning

720424

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Motiv med stenhus, signerad samt daterad 39, olja på panå, ca 33,5x52 cm

Fack 20

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik

2020-01-06 kl 13:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.