Stolar valnöt

720423

STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, valnöt, handbroderat tyg, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, skav

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar valnöt

Budhistorik (2 bud)

5504439
5497027

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.