Per Sundberg oljemålning

720422

PER SUNDBERG (1887-1968): Höstmotiv, signerad och daterad P. Sundberg, olja på duk, ca 39x53 cm

Fack 7

Per Sundberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5501277
2020-01-04 17:44:04

2020-01-06 kl 20:00
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.