Orientmatta

720421

ORIENTMATTA, semiantik, ull på ullvarp, mönster med bl a adamak, ca 211x122 cm

Skador/ reducerade kortsidor, langetteringar med mindre lagningar

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (30 bud)
5518218
3 200
5518598
3 200
5518218
5518036
2 800
5512127
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.