Ruben Heleander oljemålning

720420

RUBEN HELEANDER (f. 1931): Slättlandskap, signerad Heleander, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x65 cm

Fack 10

Ruben Heleander oljemålning

Budhistorik

2020-01-06 kl 20:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.