Toilettebord Carl Malmsten

720419

CARL MALMSTEN, "Birgitta", sminkbord med sarg och ställbar spegel, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat, brännmärkt höjd ca 73-123 med spegel, 86x53 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Toilettebord Carl Malmsten

Budhistorik (16 bud)
5504038
3 800
5499373
3 600
5504032
3 400
5499373
3 200
5504028

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.