Bengt Lindström litografi

720417

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, bladmått ca 60x98 cm

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (28 bud)
5504159
2 600
5504147
2 400
5504146
5504134
5504145

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.