Karoly Krusnyak oljemålning

720416

KAROLY KRUSNYAK (1889-1960): Läsande moder med lekande barn, signerad K Krusnyak, olja på duk, ca 80x60 cm

Tavelvagn 3

Karoly Krusnyak oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5503539
650
5502820
600
5498151
5498150
5497934

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.