Spegel 1960-tal

720414

SPEGEL, 1960-tal, förgylld plåt med perforerat mönster, med belysning från baksidan, diameter ca 65 cm

Smärre färgrester

Speglar

Rum 12

Spegel 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
5504238
3 200
5504236
5504234
2 800
5504232
2 600
5504229
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.