Taklampa Art deco

 
 
 
Auktionsnr
720413
 
Beskrivning

TAKLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, stomme i krom, kuppor i tonad glas, 3 ljuspunkter, höjd ca 58, diameter ca 44 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Taklampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 14
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Taklampa Art deco
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
Budhistorik (2 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
5503553
2020-01-05 22:30:56
350
5502595
2020-01-05 13:58:52
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2020-01-06 kl 11:03
Slutpris SEK:
350
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK