Kopparföremål

720412

ALADÅBFORMAR,KAKFORM, 4 dlr, 1800/1900-tal, koppar, längd ca 21-26 cm

Slitage, bucklor

Metall

Monter 1

Kopparföremål

Budhistorik

2020-01-06 kl 15:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.