Kiyoshi Hasegawa etsning

720409

KIYOSHI HASEGAWA (1891-1980): Fleurs, signerad, 1/30, torrnålstesning, ca 26x21 cm

Gulnad

Kiyoshi Hasegawa etsning

Budhistorik (10 bud)
5511459
3 400
5508954
3 200
5508953
5508952
2 600
5508893

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.