Kiyoshi Hasegawa etsning

720408

KIYOSHI HASEGAWA (1891-1980): Bouquet et aquarium, 1926, signerad, 1/30, torrnålsetsning, ca 28x22 cm

Kiyoshi Hasegawa etsning

Budhistorik (15 bud)
5511119
4 800
5511118
4 600
5511117
3 600
5511113
3 400
5511110
3 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.