Kiyoshi Hasegawa etsning

720407

KIYOSHI HASEGAWA (1891-1980): Baigneuse assise, signerad, etnsing, ca 29x22 cm

Gulnat blad, smärre veck

Kiyoshi Hasegawa etsning

Budhistorik (9 bud)
5510826
5 600
5510825
5 000
5510824
5510721
5510557
500

Slutpris SEK:
5 600
576 EUR, 656 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.