Lockurnor brons Asien

720406

LOCKURNOR, 2 st., brons, Asien, 1900-tal, dekor i relief av stiliserad bård, höjd ca 25-26 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Lockurnor brons Asien

Budhistorik (1 bud)

5509806
2020-01-09 22:26:33

2020-01-10 kl 10:28
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.