Orientmatta antik

720386

ORIENTMATTA, antik, Sarough/ Faraghan, ca 412x290 cm

Slitage, ställvis hårt slitage, kanter och kortsida med mindre skador, mindre fläckar

Mattor/Textilier

Orientmatta antik

Budhistorik (4 bud)

5505631
3 400
5498879
3 200
5498810
5498765

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.