Bertel Bertel-Nordström Stockholm

720380

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): "Kväll Stockholm", signerad och daterad Bertel Nordström 1930, olja på duk, 54x45 cm

Dukskador, dukhål

Budhistorik (9 bud)
5505018
2 400
5505658
5505018
5503029
5501349

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.