Klaffbord sengustavianskt

720370

KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, fanérat med mahogny, låda i sargen, intarsiadekor, höjd ca 74, 102x68, vardera klaff 30 cm

Lagningar, ett gångjärn något löst

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Klaffbord sengustavianskt

Budhistorik (3 bud)

5505736
5502378
5499029

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.