Bombay oljemålning

720367

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnen i Bombay, 1926, olja på duk, ca 30x50 cm

Fack 47

Bombay oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5505597
850
5505575
5505596
750
5505575
700
5505195
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.