Orientmatta

720366

ORIENTMATTA, old/semiantk, Heriz, ca 288x207 cm

Slitage, ojämnt slitage, blekt, skador fransar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (27 bud)
5506192
3 400
5506186
3 200
5506189
3 200
5506186
2 800
5506178
2 600

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.