Kardinal oljemålning

720365

ENGELSK SKOLA (omkring 1800/1900-tal): Kardinal, olja på pannå, 31x21 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Kardinal oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5506094
850
5505948
5505934
750
5505947
750
5505934
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.