Lennart Jirlow litografi

720363

LENNART JIRLOW (född 1936): Sydländskt landskap, signerad L. Jirlow, XLIII/L, färglitografi, blindstämpel Mourlot, bildmått ca 38,5x54,5 cm

Fack 32

Lennart Jirlow litografi

Budhistorik (14 bud)
5504077
2 600
5504098
2 600
5504077
2 400
5504094
5504077

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.