Linnehanddukar 19 st hellinne

720362

LINNEHANDDUKAR, 19 dlr, hellinne, 1900-talets mitt, 11 st med meanderbård samt monogram, 5 st randig dekor samt monogram, 3 st blommig dekor, mått ca 74x54 cm

Smärre bruksslitage

Diverse, Mattor/Textilier

Linnehanddukar 19 st hellinne

Budhistorik (11 bud)
5504527
750
5504406
700
5504044
650
5504405
650
5504044
600

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.