Salongsbord Louis XVI-stil

720352

SALONGSBORD, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, marmorskiva, riklig skuren dekor i trä och pastellage, bronserad, höjd ca 77, 141 x 78 cm

Kompletterad, färgslitage/skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 14

Salongsbord Louis XVI-stil

Budhistorik (38 bud)
5503182
7 400
5503129
7 200
5503111
7 000
5503128
6 800
5503111
6 600

Slutpris SEK:
7 400
761 EUR, 867 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.