Lauri Nila, Olja på pannå

720351

LAURI NILA (1898-1983): Komposition med båt, signerad Nila, samt a tergo Lauri Nila 1964 olja på pannå, ca 62x68 cm

Fack 14

Lauri Nila, Olja på pannå

Budhistorik (4 bud)

5503952
5500160
5500157
700
5497469

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.