Soffa Louis XVI-stil

720350

SOFFA, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, längd ca 142 cm

Renoverade, slitage

Möbler, Soffor

Rum 4

Soffa Louis XVI-stil

Budhistorik (10 bud)
5506161
5506157
900
5506003
850
5506001
5505801
750

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.