Stolar gustavianska

720348

STOLAR, 2+1 st., 1700-tal, gustavianska Stockholmsarbeten, signerade Johan Erik Höglander (2) resp Ephraim Ståhl (1), skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 42x43 cm

Renoverade, kompletterade

Möbler, Stolar

Rum 13

Stolar gustavianska

Budhistorik (16 bud)
5505389
7 800
5505388
7 600
5505382
7 400
5505382
6 600
5505380
6 400

Slutpris SEK:
7 800
802 EUR, 913 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.