Bordslampa klarglas

720347

BORDSLAMPA, 1900-talets slut, klarglas med luftbubblor, höjd inkl lamphållare ca 20 cm

Fotring med mindre nagg

Belysning, Bordslampor, Glas

Rum 7, Hylla 9

Bordslampa klarglas

Budhistorik (3 bud)

5503934
5503855
5496339

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.