Bordspendyl senempire

720342

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av kvinnofigur, höjd ca 47 cm, pendel o nyckel
PROVENIENS: Stopalo

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 3

Bordspendyl senempire

Budhistorik (14 bud)
5505241
3 200
5505194
5505194
2 800
5502626
2 600
5498745
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.