Märta Améen brons

720340

MÄRTA AMÉEN (1871-1940): Man med häst, signerad Märta Améen, brons, höjd ca 32, längd 72 cm
PROVENIENS: Stopalo

Konst, Skulpturer, Stopalo

Kundcenter

Märta Améen brons

Budhistorik (27 bud)
5505503
7 200
5505507
7 000
5505503
6 800
5505505
6 600
5505503
6 400

Slutpris SEK:
7 200
740 EUR, 843 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.