Stolar Lindomearbeten

720339

STOLAR, 1 par, 1800-talets början, Lindome, bemålade, bronserad dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bemålning o klädsel, lagning

Möbler, Stolar, Stopalo

Rum 4

Stolar Lindomearbeten

Budhistorik (1 bud)

5498701
2020-01-02 23:36:23

2020-01-07 kl 18:00
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.