Bordslampa Böhlmarks

720338

HARALD NOTINI, bordslampa, Böhlmarks, 1940-tal, modell 15199, fot och skärm av mässing, höjd ca 48 cm

Omfattande slitage, skärmfäste med skador

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 3

Bordslampa Böhlmarks

Budhistorik (33 bud)
5505488
4 200
5505487
5505469
3 800
5505481
3 600
5505469
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.