Pottskåp England

720337

POTTSKÅP, 1800-tal, England, mahogny, jalusidörrar, höjd ca 77, 41x37 cm

Slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Pottskåp England

Budhistorik (6 bud)
5505285
550
5505283
500
5504709
450
5503724
5504708

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.