Sideboard England

720335

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, England, fanérat med mahogny, intarsiadekor, beslag i mässing, höjd ca 92, 154x62 cm

Fanerbortfall, slitage, sprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Sideboard England

Budhistorik (9 bud)
5506074
1 400
5506072
1 300
5506004
5506002
5502674

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.