Skrivbord rokokostil

720334

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, svartmålat, lådor i sargen, höjd ca 75, 133x69 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (7 bud)
5505098
5505090
1 400
5505089
5505067
5500444

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.