Spegel med bord

720329

SPEGEL, med bord, 1960-tal, Lars-Göran Nilsson och Ewa Wrangel, Ateljé Glas & Trä, Hovmantorp, fanérad med jakaranda, beslag i koppar, bordets höjd ca 45, 116x41, ca 120x80 cm, CITES-intyg finns

Slitage, repor

Speglar, Möbler

Rum 4

Spegel med bord

Budhistorik (10 bud)
5505917
1 300
5505514
5505914
5505514
5505913

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.