OKÄND KONSTNÄR 1 par gouacher

720328

OKÄND KONSTNÄR, 1 par, gouacher, "Isbrytaren 1" samt "Isbrytaren 2", Norrköping, signerade och daterade Vojtehovitch 95, bildyta 24x34 cm

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica

Linnégatan 21, Norrköping

OKÄND KONSTNÄR 1 par gouacher

Budhistorik (6 bud)
5521932
5521931
5521930
600
5521929
550
5521928
500

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.