Stolar 6 st Frankrike 1900-talets mitt

720326

STOLAR, 6 st, Frankrike, 1900-talets mitt, böjträ, olika modeller, sitthöjd ca 46 cm

Smärre repor

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (3 bud)

5517910
5514967
2 400
5514305

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.