Akvareller 4 st Kina 1800-/1900-tal

720325

AKVARELLER, 4 st, Kina, 1800-/1900-tal, motiv av geishor och andra figurer, ca 25x38 cm

Ej examinerad ur ram

Orientaliskt, Konst

Tavelvagn 7

Budhistorik (3 bud)

5527663
5519013
5519002

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.