Andreas Wargenbrant, dalahäst

720324

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), dalahäst, svartpatinerad metall, signerad och daterad 2019, höjd ca.33 cm, längd ca. 32 cm

Färger av sig

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Andreas Wargenbrant, dalahäst

Budhistorik (9 bud)
5503845
3 200
5497316
5503843
2 800
5497316
2 600
5503842
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.