Kandelabrar 1 par Frankrike 1800-tal

720323

KANDELABRAR, 1 par, Frankrike, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, för fyra ljus vardera, skaft i form av kariatyder, höjd 64 cm

Smärre slitage

Diverse, Hem, Metall, Brons, Belysning, Belysning

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (35 bud)
5504683
34 000
5503880
33 000
5504682
32 000
5503880
31 000
5504677
30 000

Slutpris SEK:
34 000
3 495 EUR, 3 981 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.