Sven X:et Erixson litografi

720320

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): komposition, signerad Sven Erixon och numrerad 98/260, färglitografi, ca 64x54 cm

Ej examinerd ur ram

Drottninggatan 36, Malmö

Sven X:et Erixson litografi

Budhistorik (2 bud)

5504720
5500406

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.