Börge Mogensen sideboard

720319

BØRGE MOGENSEN, sideboard med bokhylla, 1960-tal, ekfanér, etikettmärkt Karl Anderssons & Söner, inredning med flyttbart hyllplan, sideboard, höjd ca 68, samt 46x135, hylldelen höjd 117 samt längd 135 cm

Fuktfläckar ovanpå hylldelen, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Hyllor

Rum 9

Börge Mogensen sideboard

Budhistorik (2 bud)

5503890
5503889
500

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.