Serveringsvagn 1900-talets mitt

720318

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing, skivor med löst glas, höjd exkl handtag 65, 70x45 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (9 bud)
5504500
1 400
5504409
1 300
5501612
5501556
700
5501555
650

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.