Jardinière nysilver jugend 1900-talets början

720315

JARDINIÈRE, nysilver, jugend, 1900-talets början, dekor av fåglar och eklöv, uppsvängda hänklar i form av fåglar, insats av metall, längd ca 68 cm

Smärre ytslitage

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5504721
5504719
5504578
5503474

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.