Soffa Chesterfield 1900-talets andra hälft

720311

SOFFA, Chesterfield, Oy bröderna Dahlqvist AB, 1900-talets andra hälft, djuphäftat skinn med lösa sittplymåer, längd ca 205, sitthöjd 50 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5517752
1 300
5517722
5513708
5510516

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.