Bordspendyl Frankrike

720288

BORDSPENDYL, 1800-talets första del, Frankrike, Calame Rue Montmartre á Paris, arkitektonisk form, svart marmor med dekor brännförgylld brons, höjd ca 48.5 cm, bredd ca 32 cm, nyckel för uppdrag medföljer

Slitage. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Bordspendyl Frankrike

Budhistorik (16 bud)
5513833
4 800
5513828
4 600
5513825
4 400
5513500
4 200
5513498

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.