Unu Vallman pastellkrita

720278

UNO VALLMAN (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1955, iinramad pastellkrita på papp, ca 50x62 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 46

Unu Vallman pastellkrita

Budhistorik (25 bud)
5503971
5503966
3 800
5503963
3 600
5503844
3 400
5503960
3 400

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.