Erik Lundberg

720277

ERIK LUNDBERG (1918-1992); Landskapssmotiv, signerad Erik Lundberg, dukmått ca 73x60 cm

Genomgående skador i duk, krackelyr

Fack 10

Erik Lundberg

Budhistorik (2 bud)

5498940
5496897

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.