Carl Magnus färglitografi

720269

CARL MAGNUS (född 1943): Komposition, signerad och daterad Carl Magnus -61, färglitografi, bildmått ca 26x19 cm

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad

Fack 28

Carl Magnus färglitografi

Budhistorik (2 bud)

5504179
5496834

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.